Vi är Skene Järn

Här presenteras Skene Järns ryggrad, vår hårt drivande personal!

Du kan även se och ladda ner vårt organisationsschema här.

Ledning Ekonomi IT Marknad Arbetskläder/Personligt skydd Bygg & XL-Bygg Industri Butik Borås Butik Skene Butik Svenljunga Butik Tranemo Butik Varberg Logistik Verkstad

Ledning

Ekonomi

Peter Johansson

Ekonomichef

0320-195 11

peter.johansson@skenejarn.se

Susanne Kilén

Kundreskontra

0320-195 06

susanne.kilen@skenejarn.se

Åsa Selin

Leverantörsreskontra

0320-195 05

asa.selin@skenejarn.se

IT

Sven Örnell

IT-chef - Controller

0320-195 44

sven.ornell@skenejarn.se

Anders Gadh

Registervård

0320-195 97

anders.gadh@skenejarn.se

Maja Hallengärd

Registervård

0320-77 26 10

maja.hallengard@skenejarn.se

Marknad

Robert Larsson

Marknadskoordinator

0320-77 26 09

robert.larsson@skenejarn.se

Arbetskläder/Personligt skydd

Peter Eggers

Avdelningschef

0320-195 41

peter.eggers@skenejarn.se

Alexander Andersson

Utesäljare

0320-195 50

alexander.andersson@skenejarn.se

Ingela Larsson

Tryck & Brodyr

0320-195 95

tryckeri@skenejarn.se

Ingemar Karlsson

Inköp/Utesäljare

0320-195 86

ingemar.karlsson@skenejarn.se

Jennifer Hultin

Innesäljare

0320-195 02

jennifer.hultin@skenejarn.se

Patrik Frostebring

Utesäljare

0320-195 16

patrik.frostebring@skenejarn.se

Bygg & XL-Bygg

Fredrik Pettersson

Avdelningschef

0320-195 54

fredrik.pettersson@skenejarn.se

Angelica Jakobsson

Inköp/Innesäljare

0320-195 26

angelica.jakobsson@skenejarn.se

Anders Ivarsson

Innesäljare

0320-195 75

anders.ivarsson@skenejarn.se

Christian Rapp

Utesäljare

0320-195 14

christian.rapp@skenejarn.se

Filip Österberg

Butikssäljare

0320-77 26 08

filip.osterberg@skenejarn.se

Glenn Gunnarsson

Utesäljare

0340-48 38 81

glenn.gunnarsson@skenejarn.se

Jan Backlund

Innesäljare

0320-195 37

jan.backlund@skenejarn.se

Kenneth Johansson

Butikssäljare

0320-195 61

Lars Grell

Innesäljare

0320-195 81

lars.grell@skenejarn.se

Mattias Lundin

Butikssäljare

0320-77 26 04

mattias.lundin@skenejarn.se

Niklas Wendt

Innesäljare

0320-195 43

niklas.wendt@skenejarn.se

Per Johansson

Butikssäljare

0320-195 87

per.johansson@skenejarn.se

Peter Jönsson

Utesäljare

0320-195 42

peter.jonsson@skenejarn.se

Roine Svedberg

Butikssäljare

0320-195 89

roine.svedberg@skenejarn.se

Sebastian Sävner

Butikssäljare

0320-195 63

sebastian.savner@skenejarn.se

Tomas Erlandsson

Butikssäljare

0320-195 83

tomas.erlandsson@skenejarn.se

Industri

Ingemar Karlsson

Inköp/Utesäljare

0320-195 86

ingemar.karlsson@skenejarn.se

Fredrik Gradén

Utesäljare

0340-48 38 86

fredrik.graden@skenejarn.se

Göran Johansson

Utesäljare

0320-195 46

goran.johansson@skenejarn.se

Johan Franzén

Utesäljare

0340-48 38 82

johan.franzen@skenejarn.se

Lars Mylläri

Utesäljare/Butikssäljare

0325-58 54 01

lars.myllari@skenejarn.se

Lars-Göran Magnusson

Innesäljare

0320-195 49

lars-goran.magnusson@skenejarn.se

Mattias Andersson

Utesäljare

0320-195 36

mattias.andersson@skenejarn.se

Peter Karlsson

Innesäljare/Butikssäljare

0320-195 64

peter.karlsson@skenejarn.se

Rolf Svedjeborn

Innesäljare/Butikssäljare

0320-195 48

rolf.svedjeborn@skenejarn.se

Ulf Axelsson

Utesäljare

0303-37 44 40

ulf.axelsson@skenejarn.se

Butik Borås

Thimmy Wangfeldt

Butikschef

0320-195 29

thimmy.wangfeldt@skenejarn.se

Joakim Källén

Butikssäljare

033-29 03 32

joakim.kallen@skenejarn.se

Johan Wallmyr

Butikssäljare

033-29 03 39

johan.wallmyr@skenejarn.se

Butik Skene

Calle Gustafsson

Butikschef

0320-195 12

calle.gustafsson@skenejarn.se

Johan Jambrén

Inköp/Butikssäljare: Järnhandel

0320-195 25

johan.jambren@skenejarn.se

Lisa Ingversen

Butikssäljare: Hushåll & Present

0320-77 26 11

lisa.ingversen@skenejarn.se

Sanna Johnsson

Butikssäljare: Hushåll & Present

0320-195 24

sanna.johnsson@skenejarn.se

Krister Landgren

Butikssäljare: Färg, Golv & Kakel

0320-195 57

krister.landgren@skenejarn.se

Peter Cederström

Butikssäljare: Färg, Golv & Kakel

0320-195 31

peter.cederstrom@skenejarn.se

Magnus Filipsson

Butikssäljare: Jakt & Fiske

0320-195 18

magnus.filipsson@skenejarn.se

Denis Fracila

Butikssäljare: Jakt & Fiske

0320-77 26 07

denis.fracila@skenejarn.se

Kaj-Ove Ivarsson

Butikssäljare: Järnhandel

0320-195 93

kaj-ove.ivarsson@skenejarn.se

Marianne Dahllöf

Butikssäljare: Järnhandel

0320-195 56

marianne.dahllof@skenejarn.se

Emmi Berglund

Kassa

emmi.berglund@skenejarn.se

Mona Carlsson

Kassa

mona.carlsson@skenejarn.se

Alicia Nordström

Butikssäljare: Kök & Bad

0320-195 30

alicia.nordstrom@skenejarn.se

Mikaela Grönlund

Butikssäljare: Kök & Bad

0320-195 09

mikaela.gronlund@skenejarn.se

Jonny Larsson

Butikssäljare: Skog & Trädgård

0320-195 38

jonny.larsson@skenejarn.se

Jörgen Enander

Butikssäljare: Skog & Trädgård

033-29 03 33

jorgen.enander@skenejarn.se

Mattias Gustavsson

Butikssäljare: Skog & Trädgård

0320-195 66

mattias.gustavsson@skenejarn.se

Per Oscarsson

Butikssäljare: Skog & Trädgård

0320-195 65

per.oscarsson@skenejarn.se

Christoffer Heurlin

Butiksäljare: Vitvaror

0320-195 08

christoffer.heurlin@skenejarn.se

Pierre Eriksson

Växel/Kundtjänst

0320-195 94

pierre.eriksson@skenejarn.se

Viveka Nilsson

Växel/Kundtjänst

0320-195 00

viveka.nilsson@skenejarn.se

Butik Svenljunga

Kenneth Andersson

Butikschef

0325-58 54 04

kenneth.andersson@skenejarn.se

Ann Bergqvist

Butikssäljare

033-290334

ann.bergqvist@skenejarn.se

Vicky Pavlis

Butikssäljare

0325-14 55 64

vicky.pavlis@skenejarn.se

Butik Tranemo

Patrik Andreasson

Butikssäljare

0325-14 55 63

patrik.andreasson@skenejarn.se

Butik Varberg

Nuray Salibram

Butikschef

0340-48 38 93

nuray@jovab.se

Hampus Gabrielsson

Butikssäljare

Jan Stjernström

Butikssäljare

0340-48 38 91

jan@jovab.se

Lotta Brodén

Butikssäljare

0320-195 95

lotta.broden@skenejarn.se

Mikael Herbertsson

Butikssäljare

0340-48 38 89

hebbe@jovab.se

Logistik

Michel Trevisson

Avdelningschef

0320-195 71

michel.trevisson@skenejarn.se

Claes Uhlman

Utleverans

0320-195 00

info@skenejarn.se

Henrik Persson

Godsmottagare & Inleverans

0320-195 00

info@skenejarn.se

Joakim Bjurling

Vaktmästare

0320-195 00

info@skenejarn.se

Magnus Johansson

Godsmottagare & Inleverans

0320-195 00

info@skenejarn.se

Marie Hoff

Godsmottagare & Inleverans

0320-195 21

marie.hoff@skenejarn.se

Mikael Helm

Godsmottagare & Inleverans

0320-195 00

info@skenejarn.se

Rikard Bengtsson

Inleverans/utleverans

0320-77 26 03

rikard.bengtsson@skenejarn.se

Sara Rehn

Inleverans/brodyr/kassa

0320-195 84

sara.rehn@skenejarn.se

Fredrik Söder

Turbilschaufför

0320-77 26 32

fredrik.soder@skenejarn.se

Magnus Sturesson

Turbilschaufför

0320-77 26 40

magnus.sturesson@skenejarn.se

Marcus Ingelsbo

Turbilschaufför

0320-77 26 42

marcus.ingelsbo@skenejarn.se

Mikael Söder

Turbilschaufför

0320-195 00

info@skenejarn.se

Verkstad

Fredrik Tegfors

Avdelningschef

0320-195 07

fredrik.tegfors@skenejarn.se

Abdullah Ergul

Servicetekniker

010-205 17 26

abdullah.ergul@skenejarn.se

Carl-Anders Andersson

Servicetekniker

010-205 17 27

carl-anders.andersson@skenejarn.se

Fredrik Hjerne

Servicetekniker

010-205 17 23

fredrik.hjerne@skenejarn.se

Henrik Jörlid

Servicetekniker

010-205 17 25

henrik.jorlid@skenejarn.se

Ingvar Svensson

Servicetekniker

0320-195 69

ingvar.svensson@skenejarn.se

Jonas Johansson

Servicetekniker

0320-77 26 22

jonas.johansson@skenejarn.se

Jörgen Karlsson

Servicetekniker

0320-195 23

jorgen.karlsson@skenejarn.se

Peder Kling

Servicetekniker

0320-195 68

peder.kling@skenejarn.se

Rikard Turesson

Servicetekniker

033-29 03 35

rikard.turesson@enandermaskin.se

Tony Petersson

Servicetekniker

010-205 17 24

tony.petersson@skenejarn.se