Vi är Skene Järn

Här presenteras Skene Järns ryggrad, vår hårt drivande personal!

Du kan även se och ladda ner vårt organisationsschema här.

Administration Industri Bygg Järnhandel Kläder, profil och kontor XL Bygg Logistik Fastighet JOVAB i Varberg

Administration

Ingemar Johansson

Vice VD

0320-195 60

ingemar.johansson@skenejarn.se

Sven Örnell

IT-chef - Controller

0320-195 44

sven.ornell@skenejarn.se

Peter Eggers

Kundchef

0320-195 41

peter.eggers@skenejarn.se

Robert Larsson

Marknadskoordinator

0320-77 26 09

robert.larsson@skenejarn.se

Per Lennartsson

Ekonomichef

0320-195 03

per.lennartsson@skenejarn.se

Peter Johansson

Ekonomi

0320-195 11

peter.johansson@skenejarn.se

Maria Wenström

Ekonomi

0320-77 26 13

maria.wenstrom@skenejarn.se

Åsa Selin

Ekonomi - Leverantörsreskontra

0320-195 05

asa.selin@skenejarn.se

Susanne Kilén

Ekonomi - Kundreskontra

0320-195 06

susanne.kilen@skenejarn.se

Vanja Karlsson

Avdelningschef Inköp

0320-195 45

vanja.karlsson@skenejarn.se

Anders Gadh

Avdelningschef Registervård

0320-195 97

anders.gadh@skenejarn.se

Maja Jönsson

Registervård

0320-77 26 10

maja.jonsson@skenejarn.se

Jennifer Hultin

Registervård

0320-195 02

jennifer.hultin@skenejarn.se

Benny Gull

Registervård

0325-14 55 64

benny.gull@skenejarn.se

Pierre Eriksson

Växel - Support Robotklippare

0320-195 00

skog.tradgard@skenejarn.se

Mia Högberg

Ekonomi/Administration

0340-48 38 84

mia@jovab.se

Industri

Nicklas Häger

Avdelningschef

0320-195 39

nicklas.hager@skenejarn.se

Göran Johansson

Utesäljare: Borås/Alingsås

0320-195 46

goran.johansson@skenejarn.se

Lars-Göran Magnusson

Innesäljare

0320-195 49

lars-goran.magnusson@skenejarn.se

Lars Mylläri

Ute-/innesäljare, Tranemo

0325-58 54 01

lars.myllari@skenejarn.se

Magnus Gabrielsson

Utesäljare: Kind/Tranemo/Ulricehamn

0320-195 59

magnus.gabrielsson@skenejarn.se

Mattias Andersson

Utesäljare: Mark/Göteborg

0320-195 36

mattias.andersson@skenejarn.se

Roger Svensson

Innesäljare

0320-195 47

roger.svensson@skenejarn.se

Rolf Svedjeborn

Innesäljare

0320-195 48

rolf.svedjeborn@skenejarn.se

Thomas Gull

Ute-/innesäljare, Tranemo

0325-14 55 61

thomas.gull@skenejarn.se

Ulf Axelsson

Utesäljare, Älvängen

0303-37 44 40

ulf.axelsson@skenejarn.se

Fredrik Gradén

Utesäljare

0340-48 38 86

fredrik@jovab.se

Johan Franzén

Utesäljare

0340-48 38 82

johan@jovab.se

Peter Karlsson

Innesäljare

0320-77 26 25

peter.karlsson@skenejarn.se

Bygg

Fredrik Pettersson

Avdelningschef

0320-195 54

fredrik.pettersson@skenejarn.se

Jan Backlund

Innesäljare

0320-195 37

jan.backlund@skenejarn.se

Lars Ekman

Innesäljare

0320-195 81

lars.ekman@skenejarn.se

Niklas Wendt

Innesäljare

0320-195 43

niklas.wendt@skenejarn.se

Patrik Degerstam

Ute-/innesäljare

0320-195 34

patrik.degerstam@skenejarn.se

Peter Jönsson

Utesäljare

0320-195 42

peter.jonsson@skenejarn.se

Thomas Karlsson

Innesäljare

0320-195 77

thomas.karlsson@skenejarn.se

Christian Rapp

Utesäljare

0320-195 14

christian.rapp@skenejarn.se

Glenn Gunnarsson

Utesäljare

0340-48 38 81

glenn@jovab.se

Robin Albrektsson

Utesäljare

0340-48 38 92

robin@jovab.se

Järnhandel

Marianne Dahllöf

Avdelningschef

0320-195 56

marianne.dahllof@skenejarn.se

Johan Jambrén

Butikssäljare

0320-195 25

johan.jambren@skenejarn.se

Kaj-Ove Ivarsson

Butikssäljare

0320-195 93

kaj-ove.ivarsson@skenejarn.se

Lars Eriksson

Butikssäljare, Låssmed

0320-195 35

lars.eriksson@skenejarn.se

Thimmy Slättberg

Butikssäljare

0320-195 29

thimmy.slattberg@skenejarn.se

Magnus Johansson

Godsmottagare & Inleverans

0320-195 00

info@skenejarn.se

Kläder, profil och kontor

Henrik Johansson

Avdelningschef

0320-195 17

henrik.johansson@skenejarn.se

Alexander Andersson

Utesäljare

0320-195 50

alexander.andersson@skenejarn.se

Ingemar Karlsson

Kontor, profil och emballage

0320-195 86

ingemar.karlsson@skenejarn.se

Jimmy Carlsson

Utesäljare

0320-195 00

info@skenejarn.se

Linda Johansson Covarrubias

Innesäljare

0320-195 51

linda.johansson@skenejarn.se

Pernilla Lindgren

Innesäljare

0320-195 58

pernilla.lindgren@skenejarn.se

Mia Wåkerås

Innesäljare

0320-195 64

mia.wakeras@skenejarn.se

Ingela Larsson

Tryckansvarig

0320-195 95

tryckeri@skenejarn.se

Patrik Frostebring

Utesäljare - Kontor & Profil

0320-195 16

patrik.frostebring@skenejarn.se

XL Bygg

Christian Granström

Butikssäljare

0320-195 63

christian.granstrom@skenejarn.se

Angelica Jakobsson

Innesäljare

0320-195 26

angelica.jakobsson@skenejarn.se

Jarmo Purola

Säljare, Byggvarulager

0320-195 19

jarmo.purola@skenejarn.se

Karl Palmqvist

Butikssäljare

0320-195 90

karl.palmqvist@skenejarn.se

Per Johansson

Säljare, Byggvarulager

0320-195 87

per.johansson@skenejarn.se

Robin Karlsson

Butikssäljare

0320-195 91

robin.karlsson@skenejarn.se

Roine Svedberg

Butikssäljare

0320-195 89

roine.svedberg@skenejarn.se

Thomas Erlandsson

Butikssäljare

0320-195 75

thomas.erlandsson@skenejarn.se

Anton Winberg

Innesäljare

0320-195 91

anton.winberg@skenejarn.se

Logistik

Michel Trevisson

Avdelningschef

0320-195 71

michel.trevisson@skenejarn.se

Claes Uhlman

Utleverans

0320-195 00

info@skenejarn.se

Henrik Persson

Godsmottagare & Inleverans

0320-195 00

info@skenejarn.se

Mikael Helm

Godsmottagare & Inleverans

0320-195 00

info@skenejarn.se

Thomas Svensson

Godsmottagare

0320-195 00

info@skenejarn.se

Martin Gustavsson

Turbilschaufför

0320-195 00

info@skenejarn.se

Mikael Söder

Turbilschaufför

0320-195 00

info@skenejarn.se

Rikard Turesson

Utleverans

033-29 03 35

rikard.turesson@enandermaskin.se

Jörgen Lärnesand

Turbilschaufför

0320-195 00

info@skenejarn.se

Marcus Ingelsbo

Turbilschaufför

0320-77 26 42

marcus.ingelsbo@skenejarn.se

Fastighet

Peter Carlsson

Fastighetsansvarig

0320-195 33

peter.carlsson@skenejarn.se

Joakim Bjurling

Vaktmästare

0320-195 00

info@skenejarn.se

JOVAB i Varberg

Nuray Salibram

Avdelningschef

0340-48 38 93

nuray@jovab.se

Mikael Herbertsson

Säljare

0340-48 38 89

hebbe@jovab.se

Jan Stjernström

Lageransvarig

0340-48 38 91

jan@jovab.se

Lotta Brodén

Butikssäljare

0320-195 95

lotta.broden@skenejarn.se